Знайти ширину прямокутника, якщо його довжина 19 см,а його периметр дорівнює периметру квадрата зі

стороною 12 см. (У вiдповiдь впишіть тільки числове значення без одиниці вимірювання) даю 50 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Нефедова Марина.

Ответ:

Ширина прямокутника = (периметр прямокутника - 2 * довжина) / 2

Периметр квадрата = 4 * сторона

Отже, периметр квадрата дорівнює 4 * 12 = 48 см

Периметр прямокутника дорівнює 2 * (довжина + ширина)

48 = 2 * (19 + ширина)

48 = 38 + 2 * ширина

2 * ширина = 10

ширина = 5

Отже, ширина прямокутника дорівнює 5 см.

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

5 см

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 12 = 48 (см) - периметр квадрата

Р квадрата = Р прямоугольника

2)

Ширина прямоугольника = х см

2 * (19 + х) = 48

19 + х = 48 : 2

19 + х = 24

х = 24 - 19

х = 5

Ширина прямоугольника = (х) = 5 см