Відстань між двома містами 85 км . Одночасно з цих міст назустріч один одному виїхали два

велосипедиста і зустрілись через 2,5 год . Знайди швидкість кожного велосипедиста , якщо швидкість першого була на 2 км/год більша , ніж швидкість другого . Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Южик Ваня.

Ответ:

2,5(2х+2)=85

5х+5=85

5х=80

х=16

швидкість 1 велосипедиста-16км/год.

швидкість 2 велосипедиста-18км/год

Пошаговое объяснение:

16+2=18☝️