1445. У Чіпа було 20,8 грн. Після того як Дейл позичив йому 6,8 грн, у Дейла стало на 4,8 грн

менше, ніж у Чіпа. Скільки грошей було в Дейла спочатку? Пожалуйста помогите! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.

Пошаговое объяснение:

у чіпа:

1)20,8+6,8=27,6 грн

у дейла

2) 27,6-4,8=22,8грн

3) 22,8+6,8=29,6 грн

відповідь: у дейла було 29,6