Площа прямокутника 12,2 м2. Його довжина на 3,6 м більша за ширину. Складіть рівняння для

визначення ширини прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сатуева Иман.

Ответ:

x=12.2÷(3.6+x)

Пошаговое объяснение:

Нехай Ширина буде х, тоді довжига буде 3.6+x. Складаємо рівняння:

x×(3.6+x)=12.2 м².

Звідси рівняння ширини:

x=12.2÷(3.6+x)

(мне было инетересно решать задачю ;-) удачи, делай домашку)))))