8. фермер зібрав на двох полях 3303,4 т пшениці. З першого поля він вивіз увесь зібраний урожай 142

рейсами по 8,3 т кожен, а з другого - 166 рейсами. Яку масу пшениці вивозив фермер за кожен рейс з другого поля?Лопоможіть будь ласка.50 балів.Будь ласочка,терміново.​

Ответы на вопрос

Отвечает Капустин Александр.

Ответ:

Спочатку визначимо, скільки пшениці було зібрано на другому полі, віднімемо масу пшениці з першого поля від загальної кількості:

3303.4 т - маса пшениці з першого поля = маса пшениці з другого поля

Маса пшениці з першого поля: 142 рейси × 8.3 т/рейс = 1178.6 т

Отже, маса пшениці з другого поля:

3303.4 т - 1178.6 т = 2124.8 т

Тепер можна обчислити масу пшениці, яку фермер вивозив за кожен рейс з другого поля:

2124.8 т / 166 рейсів ≈ 12.8 т/рейс

Отже, фермер вивозив приблизно 12.8 т пшениці за кожен рейс з другого поля.

Пошаговое объяснение:

постав будьласка кращу відповідь

Отвечает Лукьянович Кирилл.

Ответ:

12,8 т

Пошаговое объяснение:

1) 142 * 8,3 = 1178,6 (т) - пшеницы вывез фермер за 1 день

2) 3303,4 - 1178,6 = 2124,8 (т) - пшеницы вывез фермер за 2 день

3) 2124,8 : 166 = 12,8 (т) - пшеницы вывозил фермер за 1 рейс во 2 день