Задача. За три днi магазин продав 812,6 кг фруктів. Першого дня продали в 1,5 раза більше

фруктів,ніж другого і на 102,8 кг меньше,нiж третього дня.Скільки кілограм фруктів магазин продав другого дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Леонид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість фруктів, яку продали другого дня, як x. Тоді першого дня продали 1,5x фруктів, а третього дня продали (x + 102,8) фруктів.

За задачею, загальна кількість проданих фруктів за три дні дорівнює 812,6 кг:

x + 1,5x + (x + 102,8) = 812,6

Розв'язавши рівняння, отримаємо:

x = 254,6

Тому, магазин продав 254,6 кг фруктів другого дня.

Отвечает Кузьменко Женя.

Відповідь:

Позначимо кількість проданих фруктів першого дня через x кг. Тоді кількість проданих фруктів другого і третього днів буде відповідно 2/3x кг та (2/3x + 102,8) кг.

За три дні магазин продав 812,6 кг фруктів, тому:

x + 2/3x + (2/3x + 102,8) = 812,6

Розв'язуємо рівняння:

x + 4/3x + 102,8 = 812,6

7/3x = 709,8

x = 3/7 * 709,8

x ≈ 303,4

Отже, першого дня було продано близько 303,4 кг фруктів.

Кількість проданих фруктів другого дня буде:

2/3x ≈ 2/3 * 303,4

2/3x ≈ 202,3

Отже, другого дня магазин продав близько 202,3 кг фруктів.

Покрокове пояснення: