Яка ймовірність того, що навмання вибране трицифрове число буде більшим за 300 і буде кратним 100?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

благоприятные исходы 400, 500, 600, 700, 800, 900 - 6 вариантов

всего 100 ...900 - 9 вариантов

Вероятность 6/9 = 2/3 = 66%