Розв'яжи рівняння 36/x-22=20/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Почнемо зі спрощення правої частини рівняння:20/5 = 4Тоді початкове рівняння можна переписати у вигляді:36/x - 22 = 4Потім додамо 22 до обох боків рівняння:36/x = 26Щоб визначити значення x, потрібно поділити 36 на 26:x = 36/26 = 18/13Отже, розв'язок рівняння: x = 18/13.