1) Кількість яблунь, які ростуть у саду, відноситься до кількості вишень у цьому саду як 3 : 5.

Укажіть число, яке може виражати загальну кількість яблунь і вишень. 2) Відрізок довжиною 72см поділили на частини пропорційно числам 5; 6; 7.Знайдіть довжину кожної частини.3) Відстань між двома містами на місцевості 720км.Обчисліть довжину відрізка,що зображує відстань між цими містами на карті,масштаб якої 1:9 000 000. (цифра)

Ответы на вопрос

Отвечает Янушкевич Маша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) якщо відношення яблунь до вишень 3:5, то це означає - що у саду 3частини яблунь, 5 частин вишень, а весь сад складає 8 частин.

2) відношення частин  - 5:6:7 , перша частина - 5х, друга - 6х, третя 7х, а разом - 72см

5х+6х+7х=72

18х=72

х=72:18

х=4         1ша - 4×5 =20см  2га - 4×6 =24см; 3я - 4×7 =28см

3) маштаб 1см :9 000 000см

                  1см - 90км

                  ?(х)  - 720км  - пряма пропорція

х= 720:90 = 72:9 = 8см  - це довжина відрізка на карті