-2 2/5 * 3 3/4 =? обчислити с решением даю 10 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Айсултан.

Ответ:Щоб обчислити цю вираз, спочатку переведемо змішані дроби на неправильні дроби:

-2 2/5 = -12/5

3 3/4 = 15/4

Тепер ми можемо перемножити ці дві дроби:

-12/5 * 15/4

Для множення дробів ми множимо чисельники між собою і знаменники між собою:

(-12 * 15) / (5 * 4)

(-180) / 20

Отримуємо відповідь: -180/20

Простуючи дріб, отримуємо:

-9/1 = -9

Отже, -2 2/5 * 3 3/4 = -9.

Пошаговое объяснение: