12/14 14:58 A Avonos Одна сторона прямокутника 7см, а друга на 2см бiльша. Знайдіть площу периметр

цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Халонен Кристина.

Ответ:

За умовою, одна сторона прямокутника дорівнює 7 см, а друга сторона на 2 см більша. Отже, друга сторона має довжину 7 + 2 = 9 см.

Площа прямокутника обчислюється за формулою:

Площа = Довжина × Ширина

Таким чином, площа прямокутника дорівнює:

Площа = 7 см × 9 см

Площа = 63 см²

Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

Периметр = 2 × (Довжина + Ширина)

Таким чином, периметр прямокутника дорівнює:

Периметр = 2 × (7 см + 9 см)

Периметр = 2 × 16 см

Периметр = 32 см

Отже, площа цього прямокутника становить 63 квадратних сантиметри, а периметр - 32 сантиметри.