з першого озера улетіло 29 лебедів а з другого 11 лебедів то на першому озері залишилося у 7 разів

менше ніж на другому. скільки лебедів було на кожному озері якщо спочатку їх було порівну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

(х-11) : (х-29) = 7

х-10 = 7 * (х - 29)

х-10 = 7х - 203

7х - х = 203 - 10

6х = 192

х = 192 : 6

х = 32 лебеді