У 5-А навчається 19 учнів, в 5-Б - 21 учень. З них 20% вiдвiдують музичну школу, 35% вiдвiдують

спортивні секції, решта - не вiдвiдують секції. Скільки учнів не відвідують секції?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анастасия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 19+21 = 40(уч) - усього учнів

2) 100% - (20% - 35%) = 100% - 55% = 45% - учнів не відвідують секцій

3) 45% від усіх 40учнів

   40 · 0,45 = 18(уч) - не відвідують секцій