У класі навчається 32 учні, 7/8 з яких відвідують спортивні секції. Скільки учнів класу відвідують

спортивні секції​

Ответы на вопрос

Отвечает Гужвина Снежана.
1) 32 : 8 • 7 = 28 (уч.) – учні відвідують спортивні секції.
Відповідь: спортивні секції відвідують 28 учнів класу.
Отвечает Шабельникова Валерия.
32:8*7=4*7=28 учеников