3 двох станцій, відстань між якими 768 км, одночасно назустріч один одному вирушили два поїзди i

зустрілися через 6 годин після початку руху. Швидкість одного з поїздів дорівнює 72 км/год. Знайдіть швидкість другого поïзда?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Настя.

Ответ:

56 км/год

Пошаговое объяснение:

1)6*72=432(км)-проїхав перший потяг.

2)768-432=336(км)-проїхав другий поїзд.

3)336:6=56(км/год)-швидкість другого потягу.