З двох станцій, відстань між якими 768 км, одночасно назустріч один одному вирушили два поїзди і

зустрілися через 6 годин після початку руху. Швидкість одного з поїздів дорівнює 72 км/год. Знайдіть швидкість другого поїзда?

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Олег.

1] 72*6= 432 км прошел 1 поезд.

2] 768 - 432 = 336 км пршел 2-ой.

3] 336/ 6 = 56 км\ч - скорость 2-го поезда