Із двух станцій відстань між якими дорівнює206,4км вирушили одночасно назустріч один одному два

поїзда і зустрілися через 1,5го після початку руху.Один із поїздів рухався зі швидкістю 62км/год .Знайдіть швидкість другого поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Малета Ірина.

А ------------------------------ 206,4 км --------------------------------- В

-----> 62 км/ч                   t = 1,5 ч                        ? км/ч <-----

1 способ.

1) 62 · 1,5 = 93 (км) - проедет первый поезд за 1,5 ч;

2) 206,4 - 93 = 113,4 (км) - проедет второй поезд за 1,5 ч;

3) 113,4 : 1,5 = 75,6 (км/ч) - скорость второго поезда.

Выражение: (206,4 - 62 · 1,5) : 1,5 = 75,6.

2 способ.

1) 206,4 : 1,5 =137,6 (км/ч) - скорость сближения;

2) 137,6 - 62 = 75,6 (км/ч) - скорость другого поезда.

Выражение: 206,4 : 1,5 - 62 = 75,6.

3 способ.

Пусть х км/ч - скорость другого поезда, тогда (62 + х) км/ч - скорость сближения. Уравнение:

(62 + х) · 1,5 = 206,4

62 + х = 206,4 : 1,5

62 + х = 137,6

х = 137,6 - 62

х = 75,6

Вiдповiдь: 75,6 км/год.