4) 3(5 -. Спростіть вираз і знайдіть його 1) 0,6x + 0,4(х - 20), якщо х = 2,4; 2) 1,3(2a - 1) -

16,4, якщо а=10; 3) 1,2(m - 5) - 1,8(10 - м), якщо п 4) 2x 3(x + y) + 4у, якщо х =-1, ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеенко Никита.

Пошаговое объяснение:

1) Підставляємо х = 2,4:

3(5 - 2,4) = 7,8

0,6x + 0,4(x - 20) = 0,6(2,4) + 0,4(2,4 - 20) = -7,68

Отже, вираз 3(5 - 2,4) дорівнює 7,8, а вираз 0,6x + 0,4(x - 20) при х = 2,4 дорівнює -7,68.

2) Підставляємо a = 10:

1,3(2a - 1) - 16,4 = 1,3(2(10) - 1) - 16,4 = 14,3

Отже, вираз 1,3(2a - 1) - 16,4 при a = 10 дорівнює 14,3.

3) Підставляємо m = 4:

1,2(m - 5) - 1,8(10 - m) = 1,2(4 - 5) - 1,8(10 - 4) = -3,6

Отже, вираз 1,2(m - 5) - 1,8(10 - m) при m = 4 дорівнює -3,6.

4) Підставляємо x = -1 та y = 2:

2x + 3(x + y) + 4y = 2(-1) + 3(-1 + 2) + 4(2) = 13

Отже, вираз 2x + 3(x + y) + 4y при x = -1 та y = 2 дорівнює 13.