Трава при сушінні втрачає 78% своєї маси. Записуй відповіді з точністю до тисячних. 1. Скільки

сіна вийде із 24,3 т свіжої трави? Відповідь: т 2. Скільки трави потрібно накосити, щоб насушити 21,84 т сіна? Відповідь: т СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Прошкина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

якщо трава втрачає 78% своєї маси, то залишається 22%. Ось ці 22% нам і потрібно знайти в першому прикладі.

тож

100%.. - 24.3т

. 22%....-Х

Х= 24.3*22:100=5,346 т сіна вийде.

2. Тут складаємо пропорцію навпаки.

. 21.84т....- 22%

. Х...........-100%

Х=21.84*100:22=99,273 т потрібно накосити .