Одна друкарка за 1 годину друкує 4 сторінки, а друга – 3 сторінки. За скільки годин вони надрукують

56 сторінок, якщо будуть працювати разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Жидеева Танюша.

Ответ:

8 годин

Пошаговое объяснение:

1)4+3=7(г) разом за 1 годину

2)56:7=8(г)

Отвечает Трошин Никита.

Ответ:

8 годин

Пошаговое объяснение:

1) 4 + 3 = 7 (загальна швидкість друку двох принтерів разом)

2) 56 : 7 = 8

Вiдповiдь: 8 годин.