Пж ребята помогите! если что 6 класс Велосипедиста подолав 2 міста за 2 години а пішохід за

6Знайдіть їх швидкість пішохода 8 км/год менша від велосипедистп​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирина Саша.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

нехай швидкість велосипедиста була х км/год, тоді пішохода - (х-8)

2х=6×(х-8)

2х-6х=-48

-4х=-48

х=48÷4

х=12(км/год)- швидкість велосипедиста

12-8=4(км/год)- швидкість пішохода