. При якому значенні а коренем рівняння (а-8)x=11 +2a е число 3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярочкина Кристина.

Ответ:Підставимо а = 3 в рівняння і отримаємо:

(3 - 8)x = 11 + 2(3)

-5x = 17

x = -17/5

Тому, при значенні а=3 корінь рівняння (а-8)x=11 +2a дорівнює -17/5.