Знайдіть об'єм куба, ребро якого дорівнює: 1) 5 дм; 2) 8 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Ребро куба дорівнює 5 дм = 50 см, тому об'єм куба буде:
V = a^3 = 50^3 = 125000 см^3.
Ребро куба дорівнює 8 см, тому об'єм куба буде:
V = a^3 = 8^3 = 512 см^3.