167. ВИЗНАЧ Порядок дій та знайди значення виразів. -- a) 157+52.3 6) (157+52)-3 B) 925-173.5 r)

(925-173)-5​

Ответы на вопрос

Отвечает Василик Настя.

Ответ:

a) Обчислимо суму 157 і 52.3:

157 + 52.3 = 209.3

Отже, значення виразу 157+52.3 дорівнює 209.3.

б) Спочатку обчислимо вираз у дужках:

157 + 52 = 209

Потім віднімемо 3:

209 - 3 = 206

Отже, значення виразу (157+52)-3 дорівнює 206.

в) Спочатку обчислимо вираз у дужках:

925 - 173 = 752

Потім розділимо на 5:

752 ÷ 5 = 150.4

Отже, значення виразу (925-173)-5 дорівнює 150.4.

Отже, порядок дій для обчислення виразів:

a) 157+52.3 = 209.3

б) (157+52)-3 = 206

в) (925-173)-5 = 150.4