Периметр прямокутника 20 см. Одна сторона 3 см. Знайдіть другу сторону прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Ворошко Макс.

Ответ: периметр прямокутника дорівнює 20 см, а одна з його сторін дорівнює 3 см, то друга сторона прямокутника може бути знайдена (20 : 2) - 3 = 10 - 3 = 7 см.