1. Які з чисел 13; 0,8; -3; 12; -3,8; -; 0; -546 додатні, а які від'ємні? 2. Накреслити

координатну пряму і позначити на ній точки A(3), B(-2), C(-1,5), M(3,5). 3. Порівняти числа: a) 4,7 i -7,4; 6) -5,67 i -5,76; B) -3- 1-3. 4. Обчислити: а) | 25 |+ |-25|; 6) |-5,2|:||-|-143. 5. Розв'язати рівняння: a) Ixl = 5,2; 6) Ixl=-2,3; B) |X|+5 = 1,5 : 0,3. 6. Виписати усі цілі значення а такі, що -6,7 < а < 4,2. 17. Знайти усі корені рівняння |2IXI-32=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочмарик Дарья.

Ответ:

Додатні числа: 13, 0.8, 12, 0. Від'ємні числа: -3, -3.8, -546.

Координатна пряма:

            -4  -3  -2  -1   0   1   2   3   4

             ----------------------------------

                               A           M

                               

                                   B   C

a) 4.7 > -7.4

б) -5.67 > -5.76

в) -3-1-3 = -7

а) |25| + |-25| = 25 + 25 = 50

б) |-5.2| : ||-|-143 = 5.2 : |-143| = 5.2 : 143 = 0.0364

а) x = 5.2 або x = -5.2

б) немає розв'язків, оскільки модуль числа не може бути від'ємним, а ліва частина рівняння завжди не менша за 5.

Цілі значення, що задовольняють нерівність -6 < а < 4.

|2x| = 32

|x| = 16

x1 = -16

x2 = 16

Відповідно, коренями рівняння |2x| - 32 = 0 є числа -16 та 16.

Пошаговое объяснение: