5) Розв'яжи задачу Два автомобілі виїхали одночасно у протилежних напрямках. Швидкість першого 46

км/год Яка ка швидкість другого автомобіля, якщо вони були в дорозі 9 год, а відстань між містами 756 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Низамова Эльвира.

46×9=414 (км) - проїхав перший автомобіль за 9 год

756-414=342 (км) - шлях який проїхав другий автомобіль за 9 год

342÷9=38 (км/год) - швидкість другого автомобіля