Формулою паралелепіпеда Користуючись прямокутнОГО обчисліть: 1) об*єм V, якщо S = 12 см.кв., h =

7 см; 2) ПЛОЩy S OCнови, якщо V= 270 м.куб., һ h – 18 м; 3) Висоту һ, якщо V = 144 дм.куб., S = 36 ДМ.КВ. об*єму V=Sh,

Ответы на вопрос

Отвечает Есымхан Арнур.

Ответ:

Формула паралелепіпеда:

V = S * h,

де V - об'єм паралелепіпеда,

S - площа основи паралелепіпеда,

h - висота паралелепіпеда.

1) Для обчислення об'єму V, використовуємо відомі значення S = 12 см² і h = 7 см:

V = 12 см² * 7 см = 84 см³.

2) Для обчислення площі основи S, використовуємо відомі значення V = 270 м³ і h = 18 м:

270 м³ = S * 18 м,

S = 270 м³ / 18 м = 15 м².

3) Для обчислення висоти h, використовуємо відомі значення V = 144 дм³ і S = 36 дм²:

144 дм³ = 36 дм² * h,

h = 144 дм³ / 36 дм² = 4 дм.

Таким чином, отримали:

1) V = 84 см³,

2) S = 15 м²,

3) h = 4 дм.