У трьох вагонах потягу 70 пасажири(ів), причому у першому вагоні у 1,5 разів менше, ніж у другому,

і у 2,5 рази менше, ніж у третьому. Скільки пасажирів у кожному вагоні? ДАЮ 15 БАЛЛІВ!!! ТІЛЬКИ ВІДПОВІДІ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Варнина Дарья.

Ответ:

70*1,5=105-в першому вагоні

70*2,5=175- в другому вагоні

Відповідь 70 в першому вагоні 105 в другому і 175 в третьому

Пошаговое объяснение: