2 Розв'яжи задачу, доповнивши таблицю. Олег придбав 8 кілограмів огірків за 200 грн та 5 кіло-

грамів помідорів за 175 грн. На скільки більше коштує кілограм помідорів, ніж кілограм огiркiв? Ціна Кількість 10 Овочі ? Огірки Помідори ? Зна? КГ КГ Вартість М хо грн грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Мария.
200:8= 25( грн) 1 кг огірків
175:5= 35(грн) 1 кг помідор
35-25=10(грн) на більше огірків