3.Розв'яжіть задачу На двух трибунах сиділо у середньому 34 вболювальника,скільки сиділо на

кожній трибуні,якщо на1 сиділо у 3 рази більше ніж на другій. 4.18,2:(12 4\5+1\5)+(6,4-2 1\2)*1\8

Ответы на вопрос

Отвечает Кридова Настя.

Відповідь:

На другій трибуні - 17 вболівальників.
На третій трибуні - 51 вболівальник.

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість вболівальників, що сиділи на другій трибуні, як x.

Тоді кількість вболівальників, що сиділи на першій трибуні, дорівнює 3x (3 рази більше).

Загальна кількість вболівальників, яка була на обох трибунах, складає 34 * 2 = 68 (так як на кожній трибуні було в середньому 34 вболівальника).

Запишемо рівняння для цієї ситуації:

x + 3x = 68

Об'єднаємо подібні доданки:

4x = 68

Розділимо обидві частини рівняння на 4:

x = 17

Таким чином, на другій трибуні сиділо 17 вболівальників, а на першій трибуні 3 * 17 = 51 вболівальник.