Знайти площу прямокутника, якщо одна сторона становить 25% іншої сторони, а периметр дорівнює 24

см.​ (даю 10 балів)

Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Елизавета.

Ответ:

24 см це периметр 4 сторін, у прямокутника протилежні сторони рівні, тому 2 сторони будуть 24:2=12, 25%-0.25, тому 12•0.25=3-1 сторона, 12-3=9см-2 сторона, так як протилежні сторони рівні, то 1 сторона-3, 2 сторона-3, 3сторона-9, 4 сторона - 9

S=3•9=27см

Отвечает Рустамов Эмиль.

Ответ:

23.04 см

Пошаговое объяснение:

х - одна сторона, х × 0.25 - інша сторона

2 (х + х × 0.25) = 24

2х + 0.5х = 24

2.5х=24

х = 24/2.5

х = 9.6 см

9.6 × 0.25 = 2,4 см

S = 9.6 × 2,4 = 23.04 см