Розв'яжи задачу: Хлопчик рухався 2 години зі швидкістю 5,4 км/год. а потім 3 годині швидкістю 4.8

км/год. Знайди його середню швидкість на всьому ш. Зробіть будь ласка залишилося 15-20 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Абарзадиев Денис.
2*5,4=10,8
3*4,8=14,4
10,8+14,4=25,2
Ответ:25,2