3 першої ділянки зібрали 2 т 330 кг винограду, а з другої - 1 т 670 кг. Скільки літрів соку

отримають iз цього винограду, якщо з кожних 100 кг винограду виготовляють 75 л соку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Динара.

Ответ:

1)1670+2330=4000(кг)=4(тон) -собрали винограду з 2 ділянок;

2)4000:100×75=3000(Л)-отримали соку

Пошаговое объяснение:

Відповідь:з 2 ділянок виготовляють по 3000л соку

Отвечает Безкишкина Диана.

Пошаговое объяснение:

1 решение:

1) 2 т 330 кг = 2330 кг

2) 1 т 670 кг = 1670 кг

3) 2330 +  1670 = 4000(кг) - это весь виноград.

4) 4000 : 100 = 40(кг)

5) 40 * 75 = 3000(л)

2 решение:

1) 2 т 330 кг + 1 т 670 кг = 4(т)

2) 4 т = 4000 кг

3) 4000 : 100 = 40(кг)

4) 40 * 75 = 3000(л)

Ответ: 3000 литров виноградного соку з двох ділянок.