Найдите значение выражения. 1 1 - (3,2-5-)- 2- 3 3


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

11-(3,2-5)-2-33

11-(-1,8)-2-33

11+1,8-2-33=(-22,2)

Отвечает Шпак Илья.
Для розв'язання цього виразу потрібно спочатку спростити дроби, щоб мати змогу виконати операції над ними. Отже, ми можемо спростити дріб, використовуючи спільний знаменник 3:

1/3 - ((3/2 - 5)/3) / 2

Далі, ми можемо виконати дії в дужках, спочатку віднімаємо 5 від 3/2, а потім ділимо на 3:

1/3 - (- 7/6 / 2)

Далі, ми можемо обчислити дріб в дужках, ділимо -7/6 на 2:

1/3 - (-7/12)

Отримано:

1/3 + 7/12 = (4 + 7)/12 = 11/12

Тому, значення виразу дорівнює 11/12.

Отже, відповідь: 11/12. Надіюся, що ця відповідь стане в нагоді! Якщо у вас буде більше запитань або потрібна допомога в чомусь іншому, будь ласка, зверніться до мене.