(2) 3, 12, 17, 68; 45, 292 (43) 7,14,27,... 1-mi cau- ? 5-mi camпж аитыңшы​


Ответы на вопрос

Отвечает Крончев Никита.

Відповідь:(2) 3, 12, 17, 68; 45, 292 жолынан келген санды толтыру керек. Осы жолда бірінші санды үшін орташа сан аламыз: (3 + 12) / 2 = 7.5. Осы санды оң жақтан толтырып отырамыз: 7.5, 12, 17, 68; 45, 292. Ал екінші санды үшін орташа саны аламыз: (45 + 292) / 2 = 168.5. Бұл санды оң жақтан толтырып отырамыз: 7.5, 12, 17, 68; 45, 168.5, 292.

(43) 7, 14, 27, ... сандарының жалғастырушы шамасын табу керек. Бірінші қатарда сандарды 2-ге көбейтеміз: 7 x 2 = 14, 14 x 2 = 28, 28 x 2 = 56. Өкінішке орай, 56 санды жалғастырушы шама емес, сондықтан оларды басқа жолдан жасаймыз. Бізде 7, 14, 27 сандары бар, сондықтан үлкенгеуін таба отырамыз. 7-ге қосамыз: 7 + 7 = 14, 14-ге қосамыз: 14 + 13 = 27, 27-ге қосамыз: 27 + 19 = 46. Шынайы жауап: 46.

1-mi cau-? санының басын анықтауды талап ететін сөздер жоқ, осылайша бірнеше мүмкін жауаптар болуы мүмкін.

5-mi cam саныны қалпына келтіру үшін мүмкіндіктер артады. Бірінші қатарда сандарды 5-ге бөлу: 5 / 5 = 1, 10 / 5 = 2, 15 / 5 = 3. Сондықтан, 1-mi cam = 1.

Покрокове пояснення: