Знайди периметр прямокутника та його площу , якщо сторони дорівнюють 5 см і 6,2 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухангалиева Анеля.
5*2+6,2*2=24,4 (см)-периметер
5*6,2=31(см2)-площа