Після того, як відремонтували кухню, мама з татом вирішили придбати нові меблі. Купили стіл і 4

стільці, за що заплати- ли 5897,5 грн. Стіл дорожчий за стілець на 900 грн. 1) Знайдіть ціну стільция. 2) Знайдіть ціну стола.

Ответы на вопрос

Отвечает Барадаков Адриан.

Пошаговое объяснение:

Стоимость 1 стула = х грн

Стоимость 4 стульев = 4х грн

Стоимость стола = х + 900 грн

Вся покупка = 5897,5 грн

4х + х + 900 = 5897,5

5х + 900 = 5897,5

5х = 5897,5 - 900

5х = 4997,5

х = 4997,5 : 5

х = 999,5

Стоимость 1 стула = (х) = 999,5 грн

Стоимость стола = (х + 900) = 999,5 + 900 = 1899,5 грн