Знайди периметр прямокутника, сторони якого дорівнюють 5,2 см і 4 см. А. 21 см Б. 20,8 см В. 9,2

см Г. 18,4 см СРОЧНО ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!! ТОЛЬКО НЕ РОЗПИСИВАТТ А ЧОТКО ПРИМЕР!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Баженова Анна.

Периметр прямокутника обчислюється за формулою: P = 2 * (довжина + ширина).

За заданими значеннями, довжина становить 5,2 см, а ширина - 4 см.

P = 2 * (5,2 см + 4 см) = 2 * 9,2 см = 18,4 см.

Отже, правильний варіант відповіді: Г. 18,4 см.