Що більше:куб суми чисел 3 і 6 чи сума їх кубів? На скільки?


Ответы на вопрос

Отвечает Досан Айка.

Відповідь:

Щоб порівняти куб суми чисел 3 і 6 з сумою їх кубів, спочатку знайдемо значення кожного з них:

Сума чисел 3 і 6: 3 + 6 = 9

Куб суми чисел 3 і 6: (3 + 6)^3 = 9^3 = 729

Сума їх кубів: 3^3 + 6^3 = 27 + 216 = 243

Отже, куб суми чисел 3 і 6 дорівнює 729, а сума їх кубів дорівнює 243.

729 більше за 243 на 486 одиниць.