Срочно пожалуйста Відомо, що площа прямокутника 12 см? . Також відомо, що довжини сторін

прямокутника - цілі числа. 1. Скільки таких прямокутників можна намалювати? Які периметри цих прямокутників

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Анастасия.

Ответ:

S прямоугольника = a*b

а - ширина

b - длина

Нужно найти такие целые числа, произведение которых будет равно 12 см²:

1*12; 12*1; 3*4; 4*3; 6*2; 2*6

Всего 6 прямоугольников

Их периметры равны:

2*(12+1)=2*13=26 см

2*(3+4)=2*7=14 см

2*(2+6)=2*8=16 см