Допоможіть, будь ласка. я не розумію, як саме записати відповідь.10х - 2(4х - 5) = 2х + 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

0 / true

Пошаговое объяснение:

10x -2(4x - 5) = 2x + 10

10x -8x +10 = 2x + 10

10x - 8x - 2x = 10 - 10

0=0