Перетворіть в мішане число а) 4/3 б)19/7


Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Александра.

Відповідь:

А) \frac{4}{3} = 1\frac{1}{3}

Б) \frac{19}{7} = 2 \frac{5}{7}

Мішане число - це число, що складається з цілої частини та дробу.