Розв'яжи рівняння |2х-2,6| =0,6,та визнач суму его коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Капитанов Саша.

Ответ:

2x - 2.6 = 0.6

2x = 3.2

x = 1.6

-(2x - 2.6) = 0.6

-2x + 2.6 = 0.6

-2x = -2

x = 1

сума його коренів дорівнює 2.6.

.