Ділянка яка має форму прямокутника зі сторонами 3,8м і 5,2м на 40 % засаджена капустею.Яку площу

займає капуста?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Відповідь:

7,904 (м²)

Покрокове пояснення:

ДАНО:

прямокутна ділянка зі сторонами3,8м і 5,2м

Засаджена капустою - 40%, ? м²

__

1) 3,8 * 5,2 = 19,76(м²) - площа ділянки

2) 19,76*40/100=7,904 (м²)  засаджено капустою