Розв'язати рiвняння (x + 2)(x-2) + x = (x-3)(x+3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Середин Никита.

Ответ:

Для вирішення цього рівняння розкриємо дужки і спростимо:

(x + 2)(x-2) + x = (x-3)(x+3)

x^2 - 4 + x = x^2 - 9

Перенесемо все, що містить x на один бік рівняння, а все інше – на інший бік:

x^2 - x^2 + x + 4 - 9 = 0

x - 5 = 0

Звідси отримуємо рішення:

x = 5.