ТЕРМІНОВО, ДАЮ 80 БАЛІВРозв'язати систему рівнянь4x²-y²=32;y-2x=8; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мусихин Игорь.

Ответ:

рівняння 4x² - y² = 32 та y - 2x = 8 має єдине рішення x = -3, y = 2.

Пошаговое объяснение:

Дана система має:

4x² - y² = 32

у - 2х = 8

Для вирішення цієї системи можна використовувати метод підстановки або метод складання/віднімання прив'язаний. Давайте скористаємося методом складання/віднімання.

Можна використовувати рівняння (2) за формою, зручною для складання/віднімання: y - 2x = 8 | +2x у = 2x + 8

Тепер підставимо це значення y до формули (1): 4x² - (2x + 8)² = 32 4x² - (4x² + 32x + 64) = 32 4x² - 4x² - 32x - 64 = 32 -32x - 64 = 32 | +64-32х = 96 | /(-32) х = -3

Тепер, коли ми знайшли x, підставимо його до рівняння (2): y – 2(-3) = 8 y + 6 = 8 | -6 у = 2

Отже, рішення системи надано: x = -3 y = 2

Таким чином, рівняння 4x² - y² = 32 та y - 2x = 8 має єдине рішення x = -3, y = 2.

Отвечает Чикунов Илья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4x²-y²=32

y-2x=8

у=8+2х

4х²-(8+2х)²=32

4х²-(64+32х+4х²)=32

4х²-64-32х-4х²=32

-32х=32+64

-32х=96

х=-3

у=8+2х=8+2*(-3)=8-6=2