На пароплаві було 560 пасажирів, причому чоловіків було втричі менше, ніж жінок, а дітей стільки,

скільки чоловіків і жінок разом. Скільки було на пароплаві чоловіків, жінок і дітей окремо? Срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Відповідь:

70 чоловіків.

210 жінок.

280 дітей.

Покрокове пояснення:

Позначимо як А - кількість чоловіків, як В - кількість жінок, як С - кількість дітей.

Маємо:

1) На пароплаві було 560 пасажирів:

А + В + С = 560 ( 1 )

2) Чоловіків було втричі менше, ніж жінок:

В = 3А ( 2 )

3) Дітей було стільки, скільки чоловіків і жінок разом

С = А + В ( 3 )

Підставимо рівняння ( 2 ) до рівняння ( 3 ):

С = А + 3А = 4А ( 4 )

Підставимо рівняння ( 2 ) та ( 4 ) до рівняння ( 1 ):

А + 3А + 4А = 560

8А = 560

А = 560 / 8 = 70 чоловіків.

Підставимо А = 70 до рівняння ( 2 ):

В = 70 × 3 = 210 жінок.

Підставимо А = 70 та В = 210 до рівняння ( 3 ):

С = 70 + 210 = 280 дітей.

Перевірка:

Підставимо А = 70, В = 210 та С = 280 до рівняння ( 1 ):

70 + 210 + 280 = 560

560 = 560

Все вірно.