Допоможіть будь ласка не можемо вирішити задачу: На пароплаві було 240 пасажирів, при чому

чоловіків в 3 рази менше, ніж жінок, а дітей стільки, скільки чоловіків і жінок разом. Скільки було на пароплаві чоловіків, жінок і дітей окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Сергей.

Ответ:

30,90,120

Пошаговое объяснение:

Мужчин-х

Женщин-3х

Детей-х+3х

Всего-240

Х+3х+х+3х=240

8х=240

Х=30 мужчин

30*3=90 женщин

30+90=120 детей