Допоможіть до 14:58 на пороплаві було 560 пасажірів, причому чоловіків було в тричі меньше ніж

жінок, а дітнй стільки скільки чоловіків та жінок разом.скільки було на пароплаві чоловіків та жінок та дітей окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Юрий.

Сделай пожалуйста ответ лучшим :)

Нехай кількість жінок на пароплаві буде х. Тоді кількість чоловіків буде 1/3 від х, а кількість дітей буде (х + 1/3х) = 4/3х.

За умовою задачі, всього на пароплаві було 560 пасажирів:

х + 1/3х + 4/3х = 560

2 2/3х = 560

х = 210

Отже, на пароплаві було:

- жінок: х = 210

- чоловіків: 1/3 від х = 70

- дітей: 4/3х = 280

Відповідь: на пароплаві було 210 жінок, 70 чоловіків та 280 дітей.